گرامیداشت ۱۰ سالگی لامبورگینی آونتادور توسط تیونر اهل دوبی

فوریه سال ۲۰۱۱ بود که لامبورگینی در نمایشگاه خودروی ژنو کاملاً خبرساز شد. در این رویداد خودرویی یکی از نمادین‌ترین خودروهای معاصر یعنی آونتادور رونمایی گردید. آونتادور در حقیقت جایگزین مورسیه لگو و پرچم‌دار ایتالیایی‌ها بوده و پیش از آنکه شاسی بلندهای قوی و قدبلند وارد میدان شوند جزو شاخص‌ترین سوپرکارهای دنیا بوده و البته در حال حاضر نیز چنین وضعیتی را حفظ کرده است.

مهم‌تر اینکه آونتادور به ما یادآوری می‌کند طی این ۱۰ سال چه گذشته است؛ به عبارت دیگر هر فردی که این خبر را می‌خواند ۱۰ سال پیرتر شده است. قافله عمر عجب می‌گذرد!

هابر Huber تیونری تازه‌کار در دوبی است که می‌خواهد با جدیدترین پروژه خود یعنی هابر اِرا این موارد را یادآوری کند. البته این پروژه بر پایه لامبورگینی آونتادور شکل گرفته و ادای احترامی به اولین آونتادور تولیدی در سال ۲۰۱۱ می‌باشد. در حقیقت این تیونر به دنبال گرامی داشت ۱۰ سالگی آونتادور بوده است.


هابر ارا دارای سپرهای جلو و عقب جدید است که کاملاً از فیبر کربن ساخته شده‌اند. مشتریان همچنین می‌توانند کاپوتی فیبر کربنی را نیز سفارش دهند.

مؤسس این شرکت تیونینگ گفته است:

شاید ما در بحث تیونینگ شرکتی تازه‌کار باشیم اما احساس می‌کنیم در طراحی پکیج‌های آئرودینامیک برای خودروها می‌توانید هر دو روش شروع کار از صفر و یا تولید محصولی بر پایه نسخه‌های پیشین را بکار گیرید.

اگرچه سپرهای جلو و عقب هابر ارا ساده به نظر می‌رسند اما در واقع شروع پروژه‌های آتی این شرکت هستند. مؤسس هابر ادامه می‌دهد: “ارا تنها آغاز پکیج‌های طراحی‌ای است که در آینده به دنبال توسعه آن‌ها خواهیم بود.” اولین هابر اراهای تولیدی پیش از این فروخته شده اما این تیونر از همکاری‌های بین‌المللی نیز استقبال می‌کند.

/ 0 نظر / 38 بازدید